S.S.S. | Şeyma | Sanat Atölyesi - Özel Portre Tablo
%100 Güvenli Alışveriş | %100 El İşçiliği | Ücretsiz Kargo | Güvenli Ödeme

Sık Sorulan Sorular

1Online sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?
Satın alımlar için: Mağaza bölümünden seçeceğiniz ürünlerde; kredi kartı ile ödemek için Satın Al bölümünden kargo ve kart bilgilerinizi girerek veya aşağıdaki bilgileri kullanarak yapacağınız Havale/EFT ile siparişinizi verebilirsiniz. Havale/EFT işlemi sırasında açıklama bölümüne AD SOYAD girmelisiniz. Ödeme Kanallarımız:

QNB Finansbank – EnPara Şubesi - Şube Kodu: 03663 - IBAN: TR95 0011 1000 0000 0080 1459 21

Papara Numarası: 1004070399 - Şeyma ÖZAKIN

Özel siparişler için: Sipariş ver sayfasındaki fiyat tablomuzu inceleyerek, istediğiniz görseli net ve efektsiz olmak şartıyla forma ekleyebilir, bilgilerinizi ve isteklerinizi formda belirttikten sonra bize iletebilirsiniz

Kısa sürede sizinle iletişime geçip ödeme, teslimat ve diğer detaylar hakkında bilgilendiririz.

2Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?
Ürünler için 2 ayrı süre bulunmaktadır; Özel siparişlerinizde Üretim ve Teslimat süreleri üründen ürüne değişiklik göstermekte ve her ürün sayfasında belirtilmektedir. Belirtilmeyen ürünler için lütfen Instagram veya site İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçin.
3Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?
Fiyatlarımız sergi ürünü, özel sipariş ve genel ürün olarak farklılık gösterebilir. Özel sipariş ürünlerinin fiyat tablosu Sipariş Ver sayfasındaki gibi belirtilmiş olup, kargo ücretleri de yine bu tabloda sizlere lanse edilmektedir.
4Özel sipariş için gönderdiğimiz fotoğraflarda kontrol yapıyor musunuz?
Elbette; gönderdiğiniz fotoğraflar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kadraj ve uygunluk gibi konularda kontrol edilip uygunsa sizden onayla birlikte yapıma başlanır. Bizim tavsiye ve tekliflerimiz ise mail ortamında önceden sizlere sunulmaktadır.
5Özel siparişte oluşabilecek bir ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?
Özel siparişlerde oluşabilecek hatalara karşı öncesinden sizden teyit alacağımızdan tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir. Kargo sürecinde oluşabilecek hatalar kargo firmasının yükümlülüğündedir. Lütfen kutusu açık, delinmiş veya deforme olan kargoyu incelemeden kabul etmeyiniz.
6Siparişim neden çerçevesiz gönderiliyor?
Çerçevelerin çok çeşidi olduğundan ve hassas malzemelerden yapıldığı için kargo aşamasında sıkıntı yaşanabileceğinden ürünlerimize çerçeve yaptırmıyoruz. Tablolarımızın zarar görmeden özenli bir şekilde elinize ulaşması için, özel korumalı paketleme yönteminden dolayı ek koruma masrafı oluşmaktadır. Bu nedenle tablo ürünlerimiz “çerçevesiz” halde ve kargo ücreti “alıcı ödemeli” gönderilmektedir. Yağlıboya çerçevesiz tuval olarak, Karakalem ve Soft (Toz) Pastel resimler ise korunaklı rulo paketlerde kargolanır.
%15 İndirim
Malesef :(
Başka sefere
55 TL İndirim
Neredeyse!
15 TL İndirim
Malesef :(
%5 İndirim
Neredeyse!
%25 İndirim
Başka sefere
%5 İndirim
Çarkı çevir İNDİRİM kazanma şansı yakala!
E-posta adresinizi girin ve çarkı çevirin. İndirim kazanma şansı yakalayın!
Lütfen dikkat:
  • Her oturum yalnızca bir kez katılabilir.
  • Hile yapılması durumunda hediye iptal edilecektir.
  • Sorun yaşamanız durumunda iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.
  • Facebook | Instagram | YouTube | E-Posta
  •