S.S.S. - Şeyma | Sanat Atölyesi - Karakalem Portre & Yağlı Boya Tablo Sipariş Ver Satın Al
%100 Güvenli Alışveriş | %100 El İşçiliği | Ücretsiz Kargo | Güvenli Ödeme

Sık Sorulan Sorular

1Online sipariş vermek istiyorum. Nasıl sipariş vereceğim?
Satın alımlar için: Mağaza bölümünden seçeceğiniz ürünlerde; kredi kartı ile ödemek için Satın Al bölümünden kargo ve kart bilgilerinizi girerek veya aşağıdaki bilgileri kullanarak yapacağınız Havale/EFT ile siparişinizi verebilirsiniz. Havale/EFT işlemi sırasında açıklama bölümüne AD SOYAD girmelisiniz. Ödeme Kanallarımız:

QNB Finansbank – EnPara Şubesi - Şube Kodu: 03663 - IBAN: TR95 0011 1000 0000 0080 1459 21

Papara Numarası: 1004070399 - Şeyma ÖZAKIN

Özel siparişler için: Sipariş ver sayfasındaki fiyat tablomuzu inceleyerek, istediğiniz görseli net ve efektsiz olmak şartıyla forma ekleyebilir, bilgilerinizi ve isteklerinizi formda belirttikten sonra bize iletebilirsiniz

Kısa sürede sizinle iletişime geçip ödeme, teslimat ve diğer detaylar hakkında bilgilendiririz.

2Siparişlerim ne kadar sürede elime ulaşır?
Ürünler için 2 ayrı süre bulunmaktadır;

Sipariş: Sitede var olan ölçü ve türdeki siparişleriniz Yağlı Boya ise 4-5 haftada, Karakalem Resim ise 4-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Mağaza: Mağazadan alınan siparişlerinizde 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Belirtilmeyen ürünler için lütfen sosyal medya kanallarımız veya site üzerinden bizimle iletişime geçin.

3Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?
Fiyatlarımız piyasanın rekabet durumu ve boya sektörünün içinde bulunduğumuz yılındaki ücretlendirmesine göre fiyatlanır. Fiyatlandırmada ücretler sergi ürünü, özel sipariş ve genel ürün olarak farklılık gösterebilir. Özel siparişlerde fiyat Sipariş Ver sayfasındaki belirtilen ücretlere tabidir, istenilen boyutlar yoksa sipariş aşamasında size özel fiyatlandırma sunulacaktır.
4Özel sipariş için gönderdiğimiz fotoğraflarda kontrol yapıyor musunuz?
Elbette; gönderdiğiniz fotoğraflar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kadraj ve uygunluk gibi konularda kontrol edilip uygunsa sizden onayla birlikte yapıma başlanır. Bizim tavsiye, fikir ve tekliflerimiz ise sosyal medya ve mail ortamında önceden sizlere sunulmaktadır.
5Özel siparişte oluşabilecek bir ürün iadesi veya değişimi yapabilir miyim?
Özel siparişlerde oluşabilecek hatalara karşı öncesinden sizden teyit alacağımızdan tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir. Kargo sürecinde oluşabilecek hatalar kargo firmasının yükümlülüğündedir. Kargoda delik, hata veya ezilme görürseniz kargo elemanına rapor tutturunuz.
6Siparişim neden çerçevesiz gönderiliyor?
Çerçevelerin çok çeşidi olduğundan ve hassas malzemelerden yapıldığı için kargo aşamasında sıkıntı yaşanabileceğinden ürünlerimize çerçeve yaptırmıyoruz. Tablolarımızın zarar görmeden özenli bir şekilde elinize ulaşması için, korumalı paketleme yönteminden dolayı ek koruma masrafı oluşmaktadır. Bu nedenle tablo ürünlerimiz “çerçevesiz” halde gönderilmektedir. Yağlıboya çerçevesiz tuval olarak, Karakalem ve Sulu Boya resimler ise korunaklı rulo/karton paketlerde kargolanır.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?