Hakkımda - Şeyma | Sanat Atölyesi - Karakalem Portre & Yağlı Boya Tablo Sipariş Ver Satın Al
%100 Güvenli Alışveriş | %100 El İşçiliği | Ücretsiz Kargo | Güvenli Ödeme

Sanat;
ne bir oyun ne de bir eğlencedir,
o ancak ruhun dışarıya vurarak, kendisini gösterme ihtiyacıdır.


Merhaba!

Ben Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi mezunu Resim-İş Öğretmeni Şeyma ÖZAKIN.


2012 yılında mezun olduktan sonra bugüne kadar ortaöğretimde ücretli öğretmenlik, Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğreticilik gibi çeşitli görevlerde bulundum. Bu süreçte yağlıboya, toz pastel, karakalem gibi farklı çalışmalar yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Resim ve Ben

"Büyüyünce ne olacaksın?" sorusuna "Ressam olcam!" diyen ben, ortaöğretim resim hocamın yeteneğimi farkedip çalışmalarıma sergide yer vermesiyle resim ve sanat ilgi merkezim haline geldi. Yetenek sınavlarına başvurmam ve seçilmem ile başlayan üniversite hayatım bu ilgi ve sevgimi daha da derinleştirdi.


Bugün çalışmalarımı hem sizlerle paylaşmak, hem de özel isteklerinizi sanata dönüştürmek için buradayım. Benim için kalemi kağıtla, fırçayı tuvalle buluşturmak kadar eğlenceli olan süreçte umarım sizlere resim sanatını sevdirmeyi başarabilirim.

Son Olarak

Sergiye çıkan tablolarım, özel yağlıboya, toz pastel ve karakalem portre çalışmalarımla birlikte evlerinizi, ofislerinizi ve dilediğiniz her yeri değiştirmeye geldim. Hadi, içinizdeki renkli dünyayı birlikte ortaya çıkaralım...


Aynı zamanda tarihe olan ilgim sayesinde Anadolu Üniversitesi Tarih bölümü öğrencisiyim. Bu sitede sizlerle buluşmamda emeği olan kardeşim Emin ÖZAKIN'a da teşekkür ederim..


Sanat atölyeme hoşgeldiniz...

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?