İkili Zebra Yağlı Boya Tablo - Şeyma | Sanat Atölyesi - Karakalem Portre & Yağlı Boya Tablo Sipariş Ver Satın Al
Zebralar
Zebralar

İkili Zebra Yağlı Boya Tablo


Tablo Özellikleri

Tuval Boyutu: 25X35 cm Yağlı Boya Tablo

Eserlerinizi uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanmak istiyorsanız; asılan ortamın nem veya rutubet alan bir duvar olmamasına, gün içerisinde çok fazla güneş ışığı almamasına ve ısı kaynaklarının yakınında durmamasına dikkat ediniz.

Eserler su ile ıslatılmış yumuşak nemli bir bez ile temizlenebilir.

Eserleriniz yapım aşamasından en geç 3(üç) iş günü içerisinde paketlenmiş olarak kargoya teslim edilir.

Önemli Bilgiler

Sipariş & Teslimat Süreci
Sipariş Süreci

1) Kredi kartı ile satın alım için Mağazam, sipariş için ise Sipariş Ver sayfalarına tıklayın.

2) Satın almak istediğiniz ürün sayfasında bulunan Satın Al butonuna tıklayarak yönlendirileceğiniz ödeme sayfasına önce kargo bilgilerinizi, daha sonra ise kredi kartı bilgilerinizi girerek işleminizi tamamlayınız. Dilerseniz kargo bilgilerinizin altında bulunan Satıcıya Not kısmından sipariş veya kargo ile ilgili iletmek istedikleriniz bize ulaştırabilirsiniz.

3) Siparişleriniz için 300 liraya kadar ödemelerde havale veya EFT yapabilir, 300 lira üzerinde ise Papara, havale, EFT ve kredi kartı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

4) Papara, Havale/EFT yolu ile sipariş ve satın alımlardan önce Instagram veya İletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

5) Fiyat tablosu ve Banka Hesap numaramız için Sipariş Ver sayfasına göz atınız.

Teslimat Süreci

Mağaza bölümünden satın alımlarınız üç (3) iş günü içinde özenle paketlenip, kargoya teslim edilir.

Siparişleriniz ise seçeceğiniz boya tekniği ve tablo ebadına bağlı olarak değişeceğinden ön görüşmemiz sonucu size belirtilen süre içerisinde tarafınıza gönderilmeye çalışılır.

Ürün Hasarlı İse

Hazırlamış olduğunuz tutanak ile birlikte durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

Ödeme & Taksit
Siparişleriniz için 300 liraya kadar ödemelerde havale veya EFT yapabilir, 300 lira üzerinde ise havale, EFT, kredi kartı ve Papara seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödemelerde ödeme sayfasından Alıcı Bilgileri kısmına kargo bilgilerinizi girdikten sonra açıklama kısmından bize iletmek istediğiniz notunuzu yazabilirsiniz.

Ödemeye Devam Et diyerek Kart Bilgilerinizi gireceğiniz ekranda ödemelerinizi 3D Secure özelliği ile ödeyebilir aynı zamanda Korumalı Alışveriş seçeneğini aktif edebilirsiniz.

Güvenli Ödeme
Satın alım ve siparişlerinizde Papara, kredi kartı ve havale/EFT ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz işlemlerde ise taksit avantajı ile ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizde kredi kartı kullanımı için minimum ödeme miktarı 300 liradır.

Site genelinde kartınız ile yapacağınız ödeme işlemlerinde kart bilgileriniz aracı banka kurumu gelişmiş teknolojileriyle korunur ve ödeme işlemlerinin güvenle yapılması sağlanır.

Ödeme işlemleri 256 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek dışarıdan gelebilecek olan müdahalelere karşı korunur. Ayrıca site içerisinde paylaşacağınız her bilgi, KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında özenle korunur.

S.S.S.
Sık sorulan sorular için lütfen tıklayınız.

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?